Pripravované

Výhody Fat pneumatiky alebo Fat Bike – e-bicykle Shengmilo!

Tučná pneumatika

Tučná pneumatika bicykle sú čoraz populárnejšie, a to z veľmi dobrého dôvodu. Milovníci bicyklovania môžu teraz jazdiť na bicykloch aj v náročných terénoch, kde sa dlhé desaťročia takmer nedalo jazdiť. Elektrobicykle s pneumatikami Shengmilo™ Fat sú pohodlné na jazdu na snehu, blate, piesku (pláže) a mnohých iných terénoch. Možno vzhľad nie je najdôležitejšou vlastnosťou, ale buďme úprimní; bicykle s tukovými pneumatikami vyzerajú oveľa lepšie ako bicykle s normálnymi pneumatikami. Takže vyzerajú lepšie, jazdia lepšie – už by nemalo byť otázkou, prečo sa stávajú tak populárne, však? Ďalšou výhodou tukových pneumatík Shengmilo™ je cena, pretože je rovnaká alebo rovnaká ako normálna pneumatika. Urobili sme to, aby sme zaistili, že naši zákazníci dostanú len tie najlepšie skúsenosti!

Aat bike (nazývaný aj fat bike, tuková pneumatika, bicykel s tukovými pneumatikami alebo snežný bicykel) je terénny bicykel s nadrozmernými pneumatikami, zvyčajne 3.8 palca (97 mm) alebo väčšími a ráfikmi 2.16 palca (55 mm) alebo širšími, navrhnutý pre nízky tlak na pôdu, ktorý umožňuje jazdu na mäkkých , nestabilný terén, ako je sneh, piesok, močiare a blato.[1] Fatbike sú postavené na rámoch so širokými vidlicami a vzperami, aby sa prispôsobili širokým ráfikom potrebným na osadenie týchto pneumatík. Široké pneumatiky môžu byť použité s hustiacim tlakom až 340 hPa; 0.34 baru (5 psi), čo umožňuje hladkú jazdu cez drsné prekážky. Hodnotenie 550–690 hPa; 0.55–0.69 bar (8–10 psi) je vhodný pre väčšinu jazdcov.[2] Fatbike boli vynájdené na použitie v snehu a piesku,[1] ale sú schopné prechádzať rôznymi typmi terénu vrátane snehu, piesku, púšte, bažín, blata, chodníka alebo tradičných trás pre horské bicykle.[3] Tento šport je niekedy označovaný ako fat biking alebo fat-tyre biking.
zdroj: wiki

Radenie Shimano Pokročilé radenie

Radenie Shimano pre Shengmilo™

Pokročilé radenie Shimano je jedným z najlepších na trhu, takže v našom tíme Shengmilo™ sa veľa nediskutovalo. Rozhodnutie bolo logické, na všetky naše modely elektrobicyklov sme použili radenie Shimano. Shimano ponúka rýchlejšie a hladšie radenie bez veľkej potreby údržby a čistenia. Je známa ako dlhotrvajúca a veľmi odolná značka. Pri správnej starostlivosti bude fungovať ako nový aj po mnohých rokoch či desaťročiach každodenného používania.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) je japonský nadnárodný výrobca cyklistických komponentov, rybárskeho náčinia a veslárskeho vybavenia. Do roku 2005 vyrábala golfové potreby a do roku 2008 výstroj pre snowboarding. Spoločnosť so sídlom v Sakai v Japonsku má 32 konsolidovaných dcérskych spoločností a 11 nekonsolidovaných dcérskych spoločností. Primárne výrobné závody Shimano sú v Kunshane v Číne; Malajzia; a Singapure.

V roku 2017 malo Shimano čisté tržby 3.2 miliardy USD, 38 % v Európe, 35 % v Ázii a 11 % v Severnej Amerike. Bicyklové komponenty predstavovali 80 %, rybárske potreby 19 % a ostatné produkty 0.1 %. Spoločnosť je verejne obchodovateľná s 93 miliónmi kmeňových akcií v obehu.
zdroj: wiki

Vysoko kvalitný elektrobicykel Shengmilo vydrží mnoho rokov!

Vysokokvalitné elektrické bicykle Shengmilo™

Shengmilo™ vysoko kvalitné elektrické bicykle boli vyrobené s mnohými trhovými úvahami. Snažili sme sa vyvíjať a používať len tie najlepšie materiály, najlepšie dostupné diely a obsahovať tie najlepšie vlastnosti, čo naši klienti a používatelia požadovali. Bicykle sú dôkladne testované a je predstavených veľa úprav a zmien, kým sme pripravení predstaviť svetu nové modely. To je dôvod, prečo sú naše recenzie na e-bicykle vždy vysoké a naša spätná väzba je väčšinou veľmi pozitívna. 

Čítaj viac

Video predstavenie Shengmilo MX21!

Popularita Shengmilo™ MX21 za posledné krátke týždne prudko vzrástla! Ak vás zaujíma, prečo si môžete jednoducho pozrieť úvodné video. MX21 je skladací odolný elektrobicykel so silným predným a zadným dvojitým odpružením a výkonným motorom.

Čítaj viac

Prejdite na začiatok
chyba: Obsah je chránený !!