Novinky

Radenie Shimano Pokročilé radenie

Radenie Shimano pre Shengmilo™

Pokročilé radenie Shimano je jedným z najlepších na trhu, takže v našom tíme Shengmilo™ sa veľa nediskutovalo. Rozhodnutie bolo logické, na všetky naše modely elektrobicyklov sme použili radenie Shimano. Shimano ponúka rýchlejšie a hladšie radenie bez veľkej potreby údržby a čistenia. Je známa ako dlhotrvajúca a veľmi odolná značka. Pri správnej starostlivosti bude fungovať ako nový aj po mnohých rokoch či desaťročiach každodenného používania.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) je japonský nadnárodný výrobca cyklistických komponentov, rybárskeho náčinia a veslárskeho vybavenia. Do roku 2005 vyrábala golfové potreby a do roku 2008 výstroj pre snowboarding. Spoločnosť so sídlom v Sakai v Japonsku má 32 konsolidovaných dcérskych spoločností a 11 nekonsolidovaných dcérskych spoločností. Primárne výrobné závody Shimano sú v Kunshane v Číne; Malajzia; a Singapure.

V roku 2017 malo Shimano čisté tržby 3.2 miliardy USD, 38 % v Európe, 35 % v Ázii a 11 % v Severnej Amerike. Bicyklové komponenty predstavovali 80 %, rybárske potreby 19 % a ostatné produkty 0.1 %. Spoločnosť je verejne obchodovateľná s 93 miliónmi kmeňových akcií v obehu.
zdroj: wiki

2 komentáre on Radenie Shimano Pokročilé radenie

 1. Timo hovorí:

  Pekné fakty o shimane heh, ale naozaj si pamätám, že táto značka bola už na mojom prvom bicykli, keď som mal 10 rokov a nemám viac ako 30 rokov, toto je stále najlepšie radenie, gratulujem shimanu

  1. Shengmilo hovorí:

   Ahoj,

   ďakujem za Váš komentár.
   Súhlasíme s tým, že Shimano je jednoducho najlepšie! 🙂

   Pekný deň!
   Shengmilo

Nechaj odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Prejdite na začiatok
chyba: Obsah je chránený !!