Novinky

Vysoko kvalitný elektrobicykel Shengmilo vydrží mnoho rokov!

Vysokokvalitné elektrické bicykle Shengmilo™

Shengmilo™ vysoko kvalitné elektrické bicykle boli vyrobené s mnohými trhovými úvahami. Snažili sme sa vyvíjať a používať len tie najlepšie materiály, najlepšie dostupné diely a obsahovať tie najlepšie vlastnosti, čo naši klienti a používatelia požadovali. Bicykle sú dôkladne testované a je predstavených veľa úprav a zmien, kým sme pripravení predstaviť svetu nové modely. To je dôvod, prečo sú naše recenzie na e-bicykle vždy vysoké a naša spätná väzba je väčšinou veľmi pozitívna. 

Na trhu je veľa elektrických bicyklov, takže niekedy môže byť ťažké rozhodnúť sa, čo kúpiť. Našťastie len málo značiek ako Shengmilo™ vyniká svojimi pokročilými funkciami a veľmi vysokou kvalitou! Bicykle Shengmilo™ sú vyrobené tak, aby vydržali a vydržali prekročiť vaše očakávania!

Shengmilo™ je rozpoznateľný pre našu vysokú kvalitu, ale aj niektoré ďalšie exkluzívne funkcie. Väčšina našich modelov má tukové pneumatiky, vďaka čomu je jazda oveľa pohodlnejšia a vzhľad oveľa vyspelejší. Čo sa týka pneumatiky, naša výhoda je tiež mag koleso ktorý ponúka futuristický vzhľad a tiež poskytuje lepšiu udržateľnosť, pretože mag. koleso sa nemôže tak ľahko ohnúť alebo poškodiť. 

Ste niekto, kto chce rýchlosť, zrýchlenie a krútiaci moment? Ďalej nehľadaj. Shengmilo™ sa postaral o to, že dostanete presne to, čo chcete. Vylepšené bezkomutátorové motory až do 1000 W sú vyrobené tak, aby bola vaša jazda lepšia a aby ste boli spokojní.

6 komentáre on Vysoko kvalitný elektrobicykel Shengmilo vydrží mnoho rokov!

 1. Mesut hovorí:

  Guten Tag kann man bei ihnen Ersatzteile bestellen falls der Motor von mx01 kaputt gehen sollte?

  1. Shengmilo hovorí:

   Milý Mesut,
   áno, ak nakupujete priamo z našej webovej stránky, budú vám poskytnuté všetky náhradné diely a plná podpora.
   S pozdravom, Shengmilo

 2. vikentrigger hovorí:

  Len ako spustím posilňovač motora

 3. Luis hovorí:

  Dobrý deň, existujú modely MX20 a MX21 s výkonom 500 W, homologované podľa normy EPAC (Electronic Power Assisted Cycles) pre Európu a Španielsko?

  En su caso, requerirán matriculación ako cyklomotor a seguro obligatorio? Čo podría obtener su certificado de homologación europeo? Gracias.

  1. Luis hovorí:

   Dôležité je stiahnutie osvedčenia o homologación europeo.

  2. Shengmilo hovorí:

   Vážený Luis,

   Dobrá správa, elektrický bicykel Shengmilo prešiel certifikáciou EU EN15194.
   Teraz ho možno bežne používať na väčšine ciest.

   S pozdravom
   Shengmilo

Nechaj odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Prejdite na začiatok
chyba: Obsah je chránený !!