Novinky

Video predstavenie Shengmilo MX21!

Popularita Shengmilo™ MX21 za posledné krátke týždne prudko vzrástla! Ak vás zaujíma, prečo si môžete jednoducho pozrieť úvodné video. MX21 je skladací odolný elektrobicykel so silným predným a zadným dvojitým odpružením a výkonným motorom.

Shengmilo™ MX21 je vhodný pre začiatočníkov, ako aj pre nadšencov a profesionálov na bicykli. Je to jeden z najpozitívnejšie hodnotených ebikov v histórii!

Bicykel má ľahký, ale veľmi pevný rám z hliníkovej zliatiny, o ktorom je známe, že znesie všetky druhy nárazov bez toho, aby absorboval akékoľvek poškodenie. Rám má 5 vrstiev elektrostatického náteru pokrývajúceho hliník.

Vyberateľná batéria je umiestnená priamo v tele rámu, čo umožňuje, aby bol väčší a niesol väčšiu kapacitu. Preto má MX21 batériu s kapacitou 12.8 Ah, čo sa v odvetví elektrických bicyklov považuje za VEĽA.

Pretože naši inžinieri neboli spokojní s normálnym správaním pneumatík na nerovnom teréne, rozhodli sme sa namontovať na bicykel najlepšiu 20″ tukovú pneumatiku. Je veľmi dobrý na mnohých tvrdších terénoch, ako je sneh, blato, piesok, pláže, horské terény, močiare atď. Každý motorkár, ktorý vyskúšal tučnú pneumatiku, vie, že lepšia voľba jednoducho neexistuje. Rozhodli sme sa namontovať plášť typu CST BFT 20×4.0. pre jeho silnú priľnavosť a nízky odpor.

MX21 je poháňaný výkonným 48V a 500W bezkomutátorovým 75nm motorom, ktorý ponúka vysoký krútiaci moment, dobrú akceleráciu a maximálnu rýchlosť až 40 kilometrov za hodinu. Bicykel má tiež veľa ďalších pokrokových funkcií, ako sú predné a zadné tlmiče, čo je dobré a hladké pri jazde v ťažkom teréne a unesie hmotnosť až 150 kilogramov. Predné svetlo je tiež výkonné, takže nočná jazda je taká dobrá, ako sa len dá.
Radiaca páka je pokročilá 7-rýchlostná prevodovka Shimano s kompletnými dielmi Shimano.

Systém MX21 má tri režimy rýchlosti jazdy; Boost režim, kedy už nemusíte zapínať elektrický režim a je vhodný na cvičenie. Druhým je model Manpower, kde režim zapínate bez otáčania riadidiel namiesto len jemného pedálovania nohami, aby ste šetrili energiu a batériu. Tretím je režim Pure electric, v ktorom už nemusíte šliapať do pedálov, namiesto toho stačí nastaviť rýchlosť pomocou riadidiel a užívať si rýchlosť.

6 komentáre on Video predstavenie Shengmilo MX21!

 1. Karl Peter Messerich hovorí:

  Ich habe nicht so viac Glück mit meinem MX21!
  Ab Lieferung zeigte das Display nach kurzer Fahrt (1 – 3 km) den Fehlercode “E10”: dann blieb die Geschw.Anzeige eingefroren, man konnte die Anzeige nicht mehr umschalten von Ges.km auf Tages-km, Fahrzeit. Der Motor lieef allerdings normálne. Auf Reklamation beim Händler (E-Bay) wurde mir ein neuer Controller geschickt (14 Tage), der keine Besserung brachte. Darauf wurde mir ein neues Display geschickt, seitdem ist die Fehlermeldung verschwunden.
  Die Bremsen quietschten beide jämmerlich, alles Aufrauhen der Beläge, Entfetten der Bremsscheiben brachte keine dauerhafte Besserung, erst der Austausch der Beläge im Fachhandel brachte Ruhe.
  Die Teleskopgebel klapperte von Anfang an beim Überfahrengößerer Unebenheiten. Nach ca.400 km bemerkte ich, daß beim Bremsen mit der Vorderbremse das Vorderrad nach links auslenkt und der linke Holm sich nach hinten biegt. Als ich das beim Verkäufer reklamierte, antwortete er nicht mehr. Ich teilte E-Bay mit, daß ich wegen nicht behebbarer Fehler vom Kauf zurücktreten will. Antwort: der Verkäufer verweigert den Rücktritt!
  Jetzt sitze ich da mit der defekten Gabel. Habe versucht, im Fachhandel eine andere, bessere Gabel zu finden, aber für die dicken Felgen connte mein Händler bisher noch keinen Ersatz finden.
  Zwischenzeitlich hatte ich das (sehr gut funktionierende) Schaltwerk gegen eines von Shimano getauscht, das Original aus zu weichem Material besteht und onch jedem Liegendtransport im Kofferraum verbogen war and neu justiert werden Musste.
  Bin aber begeistert (wenn alles funktioniert) vom Fahrverhalten, Motor und Regelung. Nur die Bremsen könnten wirksamer und präziser sein.

 2. Cesar Chu Ortega hovorí:

  Ahoj kluci!
  Mohli by ste mi poslať pokyny, ako zmeniť nabíjací port?

  Ďakujem

  1. Shengmilo hovorí:

   Milý Cesar,

   ďakujeme za vašu otázku a záujem o Shengmilo.
   Sme radi, že sa nám podarilo vyriešiť situáciu prostredníctvom nášho e-mailového rozhovoru.

   Užite si svoje každodenné jazdy!
   Shengmilo

 3. Eva hovorí:

  To je tiež krásny bicykel, ale zostanem pri svojom mx02, pretože je rýchlejší a nikdy ho nemusím skladať. Ďakujem za článok! Evee

 4. nina hovorí:

  vyzerá to skvele! mohol by si ukázať viac videí?

  1. Shengmilo hovorí:

   Ahoj Nina,
   Ďakujeme Vám za Váš záujem!
   Pokúsime sa urobiť profesionálnejšie recenzné videá.
   Vďaka!
   Shengmilo

Nechaj odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Prejdite na začiatok
chyba: Obsah je chránený !!